5 טיפים לחיסכון ברכישת דיו למדפסת

כותב: dio 01.08.19

אז הגיע הרגע להדפיס נכון? שלחתם את המסמך להדפסה והופ..נגמר הדיו, אין דבר זה סופו של כל דיו ל.. 🙂

החלטנו להכין במיוחד עבורכם 5 טיפים שיעזרו לכם לרכוש דיו למדפסת בצורה הזולה ביותר וגם לפעמים המהירה ביותר.

רכישת מדפסת שפועלת בשילוב עם ראשי דיו תואמים

שימו לב, אומנם בשלב זה שנגמר הדיו אין הרבה מה לעשות בנידון, עדיין ההמלצה שלנו בראש ובראשונה להתכונן לרגע המכונן שהדיו נגמר..הרגע הדרמתי הזה 🙂 עשוי להיות הרבה יותר זול במידה והמדפסת שלכם תומכת בראשי דיו תואמים. למה? כי אתם לא צריכים לממן מותגים …

רכישת ראשי דיו תואמים מספק שנותן אחריות ובכך לא מפסידים בגלל ראשי דיו תקולים.

שימו לב! הבנתם שראשי דיו תואמים הם הקנייה הנכונה, עדיין חשוב להבין האם יש לכם אחריות! לצערנו ישנם ספקים שמוכרים ראשי דיו תואמים ללא אחריות ולעיתים תקולים.

קניה במסגרת מבצעי קנה קבל משתלמים.

טוב, בשלב שנגמר הדיו אתם הרבה יותר פיקחים לא? הבנתם שסופו של כל דיו ל… אז למה לא להקדים תרופה למכה? פשוט לקנות כמות יותר גדולה וליהנות מההנחה והמבצע 🙂 . אנו נוהגים לספק שירותי חבילות משולבות באופן רוחבי לכל דגמי הדיו במבצע לרוכב 2+1 וכיוצא בזה.

רכישה מבעוד מועד וכך לא נתקעים ברגע האחרון ורוכשים ביוקר

הטיפ הזה מאוד ישיר, נכון שאתם בהצגה לילדים, והילד שלכם מצביע על פופקרן…יאפ זה יקר הרבה יותר ממה שזה עשוי לעלות, ברוב הסיטואציות האחרות, עדיין לטיימינג יש מחיר. על אותו עקרון תנסו לקנות את הדיו לא במצב של לחץ ופניקה 🙂 זה עשוי לעלות יותר.

רכישה דרך האינטרנט

לקנות דרך אתר מכירות ממש כמו זה של ענק הדיו 🙂 זה תמיד יהיה חסכוני יותר, למה? כי לא צריך לממן משרדים עם נוף לים, המוצרים נמכרים בריווח מבלי להתייחס להוצאות של חנות או משרד שמוכר לכם דיו, בטוחים שהבנתם את העיקרון בשלב זה.

לסיכום,

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לייעוץ ולכל שאלה ממש פה בצד ימין יש לחצן וואצאפ 🙂 או לחייג אלינו אנחנו משתדלים לענות בכל שעה של היום.

בהצלחה!

מדיניות משלוחים
ייעוץ בוואטסאפ

מדיניות משלוחים