דיו למדפסת

טונר למדפסת brother – כל מה שרציתם לדעת

כותב: רונן 23.06.20

מחפשים טונר למדפסת brother שלכם? הגעתם למקום הנכון! בחירה נכונה של טונר למדפסת תביא לתפוקה גבוהה תוך שמירה על איכות ועל זמן החיים שלה. ראשי דיו הם נוזלים על בסיס צבע או על בסיס פיגמנט, ואילו הטונר הוא מעין תערובת אבקתית. מדפסת הזרקת דיו משתמשות בראשי דיו ואילו מדפסות לייזר משתמשות בטונרים. 

כיצד למצוא את הטונר של מדפסת Brother הנכון

כאמור לעיל, בחירה נכונה של טונר למדפסת תייעל את התפוקה שלה ותחסוך לכם הרבה כסף לטווח הארוך. ישנן שתי דרכים למצוא את הטונר הנכון למדפסת brother שלכם. רוכשים יכולים לחפש חומרים מתכלים על ידי מתן מספר הדגם של המדפסת או של הטונר המשומש. ישנם טונרים שונים של המותג וכל סדרה תואמת למדפסות הנבחרות.

בנוסף, הנכם יכולים להתייעץ עם אנשי מקצוע בחברה בה אתם רוכשים את הטונרים, והם יתאימו לכם את הטונר המדויק לכם. ישנם טונרים מקוריים וישנם טונרים תואמים, המקוריים מיוצרים על ידי החברה המייצרת את המדפסות, ואילו התואמים מיוצרים על ידי חברות אחרות המייצרות טונרים זהים המותאמים למדפסות. 

שקלו את תפוקת הצבע

תשואת עמודים היא מספר העמודים שיכולה מחסנית טונר אחת לספק עד שהיא נגמרת. מחסניות טונר מניבות עמודים רבים יותר ביחד לשאר המחסניות, ולכן הן מחזיקות הכי הרבה זמן מעמד. משרדים ויחידים שמדפיסים מסמכים זקוקים לעיתים קרובות למניבי שואה גבוהה.

לפני שאתם מזמינים טונר למדפסת brother, הקפידו לבחור את הצבעים הנכונים הדרושים למדפסת. מדפסות לייזר מונוכרום עושות שימוש בצבעי דיו שחור וטונרים בלבד, ואילו דגמי לייזר והזרקת דיו דורשות מחסניות צבעוניות בשחור. כשאתם רוכשים טונרים בצבעים צבעוניים, עדיף להשיג סט שלם של מחסניות צבעוניות ושחורות. מדפסות מסוימות דורשות את כל הצבעים המותקנים בה גם כאשר מדפיסים רק בשחור.

האם טונרים למדפסת מגיעים עם יחידות תוף?

התשובה היא לא. התוף במדפסת הלייזר נפרד לגמרי ממחסנית הטונר. התופים מובנים בתוך המדפסת על מנת שתהיה האפשרות לשימוש חוזר. לפיכך, במידה ויש לכם מחסניות ישנות, עליכם להפריד ביניהם.

האם מדפסות brother עובדות עם דיו וטונרים אחרים?

בוודאי. כאמור לעיל ישנם טונרים תואמים, המותאמים במדויק למדפסת brother ומבצעים תפוקה דומה תוך שמירה על המדפסת ואורך החיים שלה. לטונרים תואמים יתרון כלכלי, הטונרים התואמים זולים יותר משמעותית מהטונרים המקוריים. בין אם אתם רוכשים ראשי דיו או טונרים מומלץ לבדוק האם ניתן למצוא פתרון תואם ולחסוך לא מעט כסף. 

טונר למדפסת brother בענק הדיו

ענק הדיו הינה חברה המספקת דיו, טונר למדפסת Brother וכל דגמי המדפסות. באתר ניתן למצוא את הטונרים הנפוצים ביותר של כל החברות המובילות. במידה והנכם לא יודעים איזה דגם אתם צריכים לרכוש, נציגינו יישמחו לעמוד לשרותכם. 

לפרטים חייגו עכשיו למספר 072-3305900 או עברו לעמוד צור קשר ונשמח לעזור לכם ולחסוך הרבה כסף.

מדיניות משלוחים
ייעוץ בוואטסאפ

מדיניות משלוחים