כמה עולה דיו מדפסת

כותב: רונן 07.06.21

כשמדברים על ראש דיו למדפסת מדברים על בחירה שתנהיג לא רק את המדפסת בארגון שלכם אלא גם את שאר המשימות. רוצים לדעת כמה עולה דיו למדפסת? האם כל ראש דיו יהיה נכון למדפסת שלכם? זה לא חדש, אחד הפרמטרים החשובים ביותר להצלחת הארגון זה לבחור ראש דיו שלא רק יעשה את העבודה אלא בין היתר יחסוך לכם בהוצאות.

זקוקים לעזרה? מחפשים ראש דיו עם הצלחות מוכחות בשטח? לענק הדיו יש את כל האפשרויות לסייע לכם לבחור את ראשי הדיו הטובים ביותר מבין מגוון גדול. אז אם אתם עובדים מהבית או מהמשרד ויש לכם מושג מהי כמות ההדפסות בשוטף שלכם כל מה שנשאר זה לבחור את ראש הדיו המתאים. 

איך קונים דיו למדפסת במחיר זול? 

האם עשיתם כבר את סקר השווקים הראשוני שלכם? כמה עולה דיו למדפסת חזקה שמדפיסה כמות קטנה, גדולה או בינונית לבית או למשרד? כאמור, מחיר של דיו עלול לעלות לא מעט ובסופו של דבר להפוך עבורכם הוצאה לא קטנה בכלל. לכן, מדי פעם רצוי לעשות הערכת מחירים מחודשת כאשר השאיפה היא להשיג את המחיר הטוב ביותר לטווח הארוך. 

הוזלתם את המחיר של ראשי הדיו? הוזלתם גם את העלות השנתית של ההדפסות ולצד ההוצאה המוכרת הנה לכם דרך מושלמת לחסוך ולא מעט בעבור הארגון שלכם. 

רוצים לדעת את המחיר לפני שאתם קונים? צודקים בהחלט! במעמד הזה חשוב מאוד לחפש מוצרים שהמחיר יוצג בשקיפות מלאה כשהוא כולל מע"מ ואת כל השאר. 

עלויות ראשי הדיו משתנות לפי כמה פרמטרים כך שאם לצורך העניין יש לכם מדפסת של ברדאר תשלמו על ראש דיו החל ב29 ₪ ועד לארבעה ראשים שעלותם תסתכם ב-129 ₪ וקצת יותר.

אם יש לכם מדפסות של HP העלות תחל משישים ₪ ותגיע גם ל270ש"ח ויותר. בסיכום דבר, הכול בהתאם לסוג המדפסת שיש לכם והדרישות שלה. בגדול, באתר הבית של ענק הדיו תוכלו למצוא את כל סוגי הדיו המותאמים לכל סוגי המדפסות החל במדפסות שחור לבן ועד להדפסה בגוונים צבעוניים. 

מחפשים לקנות ראשי דיו בזול? כל מה שאתם צריכים זה לבקר באתר ועל פי המדפסת שלכם לשייך את ראשי הדיו התאימים והנה לכם הצעות מחיר אטרקטיביות ובשקיפות מלאה. 

איך בוחרים את ראשי הדיו המתאימים? לעשות את החיבור הנכון 

לענק הדיו יש מגוון אפשרויות והצעות וביניהם גם תשובה חד משמעית לשאלת השאלות של כמה עולה דיו למדפסת. אז לפני שאתם בוחרים או בודקים את המחירים חשוב להתרשם מהמגוון הקיים ולוודא כי אכן ראשי הדיו מתאימים למכונה עצמה, לתפוקה ולמשימות השוטפות שיהיה עליכם לבצע.

כמו כן, יש לוודא כי רמת החומרים אכן מתאימה למכונת ההדפסה, בלאי מקורי ואיכות כך שהמכונה שלכם לא תיפגע בשל שימוש בחומרים/ מתקלים משלימים אלו. 

מדיניות משלוחים
ייעוץ בוואטסאפ

מדיניות משלוחים

כלי נגישות