טונר למדפסת HP

טונר למדפסת HP

כותב: רונן 28.05.20

מכירים את ההרגשה שאתם מדפיסים משהו חשוב ונגמר הטונר? טונר למדפסת הוא מעין מחסנית המכילה בתוכה תערובת אבקה המשמשת במכונות צילום ומדפסות לייזר על מנת להטביע טקסטים ותמונות  בפועל על הנייר המודפס.

מה ההבדל בין טונר לדיו?

ההבדל העיקרי הוא הדרך בה הם מטביעים את התמונה או הטקסט על נייר, הדיו הוא מעין נוזל המטביע פיגמנטים או צבעים על הנייר והוא משמש למדפסות הזרקת דיו. טונר, לעומת זאת משמש למדפסות לייזר, מדובר במחסנית המכילה אבקה דקה שמוטבעת על הנייר המודפס באמצעות תוף. 

הבדל נוסף הוא כמובן המחיר והיעילות, טונר למדפסת זול יותר ויעיל הרבה יותר מדיו למדפסת, הטונר משמש להרבה יותר הדפסות מהדיו. טכנולוגיית הדפסת לייזר לא פשוטה כלל, הסיבה לכך היא שטונר לא נדבר בנייר כפי שעושה הדיו. הטכנולוגיה הזאת מאפשרת הדפסה מהירה, מדויקת וחסכוניות יותר. 

מהם סוגי הטונרים שניתן לרכוש?

ישנם שלושה סוגים של טונרים:

  1. טונר מקורי – הטונר שמיוצר על ידי חברת המדפסת.
  2. טונר תואם – טוב שמיוצר על ידי חברה אחרת במחיר נמוך ובאיכות גבוהה.
  3. טונר ממוחזר – טונר משומש עבר תהליך מילוי מחדש.

איך יודעים שהטונר נגמר?

כדי לבדוק את כמות טונר למדפסת hp שלכם יש לכם מספר אפשרויות. ברוב המדפסות החדשות קיימת אפשרות לראות את כמות הטונר על מסך התצוגה הדיגיטלי. 

במידה ואין למדפסת שלכם את האפשרות הזאת תוכלו לראות את זה באיכות ההדפסה שיורדת, צבעים דהויים ואובדן פונקציות אחרות. 

מי אנחנו?

חברת “ענק הדיו” הנה חברה המתמחה במדפסות וכל הקשור בהן. אנחנו מספקים דיו וטונר למדפסת איכותיים במחירים הוגנים לבית ולמשרד- בקליק אחד!

אנחנו בחברה שמים דגש על שירות לקוחות אישי, אדיב ומקצועי. ובנוסף ולא פחות חשוב על איכות לא מתפשרת של המוצרים שלנו. 

היכן ניתן להשיג טונר למדפסת hp?

אם חיפשתם טונר למדפסת hp הגעתם למכון הנכון. ענק הדיו היא חברה המתמחה בטונרים של מדפסות hp ומדפסות אחרות. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם בזמני הפעילות, לייעץ ולעזור בעת רכישת הטונר המתאים ביותר עבורכם. 

לפרטים נוספים וייעוץ חייגו אלינו עכשיו למספר 072-330-5900 נציגנו ישמחו לעמוד לשירותכם.

 

מדיניות משלוחים
ייעוץ בוואטסאפ

מדיניות משלוחים