על ליסינג למדפסות שמעתם?

כותב: dio 06.12.17

כל אחד יודע שאפשר לשכור דירה או רכב, אבל האם ידעתם שאפשר לשכור גם מדפסת? כן, בהחלט, קיימות חברות המציעות שירות הדפסות במשרדי לקוחותיהן באופן שמזכיר ליסינג בענף המכוניות, כולל הדאגה לתפעול תקין ותחזוקה שוטפת של כל מדפסת. הבה נכיר את חברות האאוטסורסינג של המדפסות.

איך עובד ליסינג של מדפסות?

במשרדים רבים של עסקים משלל תחומים עולה צורך להדפיס כמויות אדירות של מסמכים מדי יום, ובמקומות הללו חשוב מאוד שכל מדפסת תפעל כמו שעון שווייצרי נטול תקלות. אחרת, כל מה שצריך על מנת להשבית את הפעילות במשרד הוא נייר אחד שייתקע או אדם אחד שלא יודע מהו טונר למדפסת ולכן הכניס אותו בכיוון הלא נכון…

עד היום, כאשר אירעה תקלה מסוג זה במדפסת משרדית רגילה, הדרך לפתור את התקלה במקרה הטוב הייתה לקרוא לאחד מן העובדים שבמקרה יש לו קצת חוש טכני, ובמקרה הרע היה צורך להזמין טכנאי, להמתין ולקוות שמדובר בתקלה ברת תיקון ולא בטוטאל לוס של המדפסת.

אלא שהאפשרות החדשה של שכירת מדפסות בליסינג פוטרת את המשרד, עובדיו ובעליו, מן הדאגות הקשורות בתפעולה של המדפסת. במסגרת השירות, המשרד מקבל מדפסות לשימושו, משלם רק בעבור ההדפסות והדיו בהן השתמש בפועל (פרמטרים שאחריהם ניתן לעקוב באמצעות מכשור מיוחד המותקן במדפסות הליסינג על ידי החברה המציעה את השירות) וכמובן בעבור השירות עצמו. על מה לא צריך לשלם? על התקלות, הבעיות והתחזוקה השוטפת – בכל אלה יטפל איש מקצוע מנוסה ללא תשלום נוסף פרט לזה שכבר משולם בעבור השירות.

איך לבחור ספק ליסינג למדפסות?

קיימים מספר גורמים שכדאי לקחת בחשבון בעת בחירת הספק ממנו תשכרו את המדפסות הבאות למשרד שלכם:

  • מהן שעות הפעילות שלו? אם אתם צריכים להגיש מסמך עב כרס בשעה תשע בערב והמדפסת שלכם מתקלקל בשעה שש, בוודאי לא יהיה נעים לגלות שכבר אין עם מי לדבר כי השירות הסתיים בשעה חמש. במילים אחרות, אם שעות הפעילות שלכם ארוכות מאוד, אזי ככל ששעות הפעילות של הספק ארוכות יותר, כך עדיף.
  • מהי הפריסה שלו ברחבי הארץ? במיוחד אם המשרד שלכם נמצא באיזורי הפריפריה, באיזור מטולה, שדרות או אילת, רצוי לוודא שתוכלו לקבל שירות בתוך זמן קצר כאילו הייתם ממוקמים במרכז הארץ, ולא פעם בשבוע או שבועיים.
  • עד כמה טובה התמיכה הטכנית? נניח שאתם מנסים להגדיר את המדפסת המשרדית על מחשב חדש; האם תרצו לחפש דרייברים באנגלית באינטרנט כדי לאתר קובץ נכון או הוראות הפעלה? הרבה יותר קל לשכור ספק שמתחזק אתר שממנו ניתן להוריד את הדרייברים המעודכנים ביותר לכל מדפסת, יחד עם מדריכי התקנה והגדרה.
  • ובעצם, כל המטרה של ליסינג למדפסות היא לעבוד פחות קשה, אז פשוט כדאי לוודא שהספק מסוגל להשתלט מרחוק על המחשב שלכם בעת הצורך על מנת לספק שירותי תמיכה טכנית, התקנות והגדרות.
מדיניות משלוחים
ייעוץ בוואטסאפ

מדיניות משלוחים