לעשות את הבחירה הנכונה – דיו למדפסת קנון

לעשות את הבחירה הנכונה – דיו למדפסת קנון

כותב: רונן 25.08.20

קנון (Canon) היא אחת השחקניות המרכזיות בעולם מוצרי ההדפסה. מדפסות החברה מחזיקות ביתרונות מגוונים, לרבות איכות גבוהה של הדפסה ועמידות רבת שנים, שמסבירים מדוע תמצאו אותן בשלל בתים ועסקים בישראל. אבל איך בכלל בוחרים דיו למדפסות קנון?

דגשים בבחירת דיו למדפסות קנון (או: מכלול רחב של אפשרויות)

סוג הדיו

עוד לפני שאתם חושבים על דיו למדפסת, עליכם לקחת בחשבון את השימושים הצפויים בה, סוג התוצרים שתדפיסו, תדירות ההדפסה וכן הלאה. בהתאם לכך תוכלו לבחור בקטגוריה של מדפסת (לייזר או דיו) ובדגם מתאים. חברות הפועלות בתחום תוכלנה לספק לכם ייעוץ והדרכה מקיפים.

השלב הבא הוא התאמת הדיו לסוג ולדגם המדפסת. המדפסות של קנון נחלקות ברמה הכללית לשתי קבוצות עיקריות: מדפסות בעלות שני ראשי דיו (שחור וצבעוני) לשימוש ביתי, ומדפסות בעלות חמש או שש ראשי דיו המתאימות לשימוש מקצועי יותר ולהדפסת תמונות באיכות גבוהה.

דיו מקורי, או תואם?

אבחנה נוספת שיש לבצע היא בין דיו מקורי לדיו תואם, והיא תגדיר את אופן התפעול של המדפסת, בטיחות השימוש והמחיר שתצטרכו לשלם על ההדפסות בפועל. דיו למדפסת קנון מיוצר על ידי החברה. הוא בעל איכות גבוהה, כמתבקש, אבל מחירו גבוה יותר בצורה משמעותית.

דיו תואם מיוצר על ידי חברות אחרות, בהתאמה מלאה לדרישות של מדפסות קנון. ניתן למצוא כיום דיו תואם באיכות מרשימה בכל קנה מידה, שהשימוש בו בטוח במיוחד. היתרון המרכזי הוא המחיר של הדיו התואם, שנמוך בעשרות אחוזים בהשוואה לדיו המקורי.

כשהאקולוגיה נכנסת לתמונה

מעבר לבחירה בראשי דיו תואמים, יש כמה דרכים אחרות להוזיל את עלויות הדיו עבור מדפסות קנון. אתם יכולים לרכוש ראשי דיו ממוחזרים, שמעבר להיבט האקולוגי נוטים להיות זולים יותר. הבעיה היא שאיכות ההדפסה עלולה להיות נמוכה, ושלא כל המדפסות מזהות את ראשי הדיו הממוחזרים.

פתרון אפשרי נוסף הוא מחסניות לשימוש חוזר, אותן ממלאים בדיו לאחר ההתרוקנות שלהן. המחיר גם כאן יהיה הוגן, אבל הסיכון גבוה ואיכות ההדפסה עלולה להיות נמוכה. חשוב שאיש מקצוע יבצע את מילוי המדפסת, מה שימנע גרימת נזק למדפסת כולה (וזהו בהחלט סיכון נפוץ).

הגורם המספק את הדיו

השאיפה שלנו בעת רכישת דיו למדפסת היא למוצר שישמש אותנו נאמנה, עד אשר הדיו יעשה את שלו ויתרוקן מהסיבות הנכונות. בפועל, לפעמים יש פער בין הרצוי לבין המצוי. בראשי דיו קיים תמיד סיכון לתקלות, אפילו כאשר מדובר מראש במוצר באיכות גבוהה.

אז מה עושים? פשוט מאוד: משקיעים מחשבה בחנות בה רוכשים דיו למדפסת קנון. בחרו במקום המספק לכם אחריות על ראשי הדיו, בין אם מקוריים ובין אם תחליפיים, וכמובן שגם מתחייב להחליף ראשי דיו תקולים. כך תקבלו שקט נפשי ומענה בעת הצורך.

המפתח להוזלת העלויות נמצא פעמים רבות אצל החברות המספקות את ראשי הדיו. אתם יכולים לאתר מבצעים נקודתיים – למשל מבצעי 1+1 או 1+2 – שמוזילים את עלות הדיו בעשרות אחוזים. המלצה אחרת היא לבצע רכישה דרך האינטרנט, שצפויה להיות זולה בהשוואה לחנות פיזית.

מעוניינים לבחור מדפסת או ראשי דיו? אתם יותר ממוזמנים ליצור איתנו קשר, לקבל ייעוץ אישי ולהזמין ראשי דיו למדפסות קנון במחיר משתלם.

מדיניות משלוחים
ייעוץ בוואטסאפ

מדיניות משלוחים