ציוד משרדי - ענק הדיו

ציוד משרדי לעסקים מצליחים

כותב: dio 29.09.19

כל משרד זקוק לציוד על מנת להצליח לנהל היטב את המשרד על כל מה שכרוך בכך.
כאשר המשרד מכיל את כל מה שהוא צריך לצורך ניהול תקין של העבודה, הרי שהעבודה יכולה להתנהל בצורה יעילה וזורמת. העבודה לא נתקעת בגלל שנגמר הטונר במדפסת או כי אין דפי מדפסת. כאשר יש את כל מה שהעסק צריך ויש בו את מכל דבר מלאי, הרי שהכול יוכל להתנהל בצורה הרבה יותר טובה.
אנחנו כאן על מנת להציע לכם את כל מה שאתם צריכים למשרד על מנת שתוכלו להתנהל בצורה הכי טובה.

תואם או לא תואם

אחד מהמרכיבים העיקריים בכל משרד או בכל בית עסק זו המדפסת. כאשר מדובר בציוד עבור המדפסת, יש צורך לדאוג באופן קבוע לטונר על מנת שהמדפסת תוכל להדפיס באופן רציף וללא תקלות את כל מה שהיא אמורה להדפיס.
כאן עולה הדילמה האם חשוב להקפיד על דיו מקורי של החברה שעומדת מאחורי ייצור המדפסת או שאפשר להסתפק בדיו חילופי. אז ברור כי הדיו החילופי יהיה זול יותר מהדיו המקורי ורבים מהמשרדים בוחרים לרוכש דיו חילופי שהוא בעצם דיו תואם. אך מנגד יש כאלה שבטוחים כי רק הדיו המקורי הוא זה ואין בלתו וזה הדיו שייתן להם את המענה.
כאן כדאי לדעת כי ישנן חברות המייצרות את הדיו החילופי ומדובר בהחלט בדיו למדפסת איכותי אשר נותן מענה טוב ומושלם לכל מדפסת. אך חשוב לדעת כי במקרים כאלה אשר בו עושים שימוש בדיו חילופי שהוא אינו דיו מקורי של המדפסת, אפשר לאבד את האחריות על המדפסת. כלומר אם תתעורר בעיה עם המדפסת, עשויה החברה לטעון כי הדבר קרה בגלל שימוש בדיו שאינו מתאים במאה אחוזים למדפסת.

אז מה עדיף מבין השניים

שאלה נוספת שעולה בקרב בתי עסק או משרדים, היא האם כדאי לבחור במדפסת שפועלת באמצעות ראשי דיו או שמא עדיף לבחור מדפסות לייזר הפועלות באמצעות טונר.
המדפסות שפועלות באמצעות ראשי דיו הן מדפסות שמתאימות להדפסה בכמות קטנה. קצב ההדפסה היא נמוכה ועל מנת להדפסי כמות של דפים יש להתאזר בסבלנות ולהמתין עד שהדפים יהיו מוכנים. התוצאות הן איכותיות וטובות מאוד הן בהדפסה שהיא בשחור לבן והן בהדפסה הצבעונית.

מובן אם כן כי המדפסת הזו עשויה להתאים לעבור משרדים ביתיים או כאלה שלא זקוקים להדפסות בכמויות גדולות.
למעשה בדור הדיגיטלי של היום כאשר נעשה שימוש נרחב כל כך בדואר האלקטרוני ובתקשורת הדיגיטלית עד שכבר יש הרבה פחות צורך בעבודה של המדפסת.
כך שייתכן כי גם במשרדים אשר בהם היה צורך עד כה במדפסת לייזר כבר אין יותר צורך בכך ואפשר בהחלט להסתפק במדפסות עם ראשי דיו.

מה החלופות

גם בתחום של ראשי הדיו הבלבול חוגג. ישנה אפשרות לעשות שימוש בדיו מקורי וישנה גם האפשרות להשתמש בדיו חילופי. הדילמה באיזה סוג של דיו לבחור היא דילמה של ממש כי מצד אחד ההבדל במחיר הינו משמעותי מאוד. מנגד, ישנם מקרים אשר בהם יהיו הבדלים מבחינת האיכות של הדיו. יש גם את הבעיה של האחריות על המדפסת כאשר ישנן חברות המגבילות את האחריות על המדפסת במקרים אשר בהם ייעשה שימוש בדיו חילופי שאינו מקורי.

על מנת לצייד את המשרד בצורה נכונה ולדאוג לכל הציוד הנדרש, כדאי לפנות ולהיעזר בבית עסק או חנות מקצועית אשר ידעו להמליץ על הציוד הכי נכון והכי מתאים בהתאם לצרכים של בית העסק.

מדיניות משלוחים
ייעוץ בוואטסאפ

מדיניות משלוחים