ראש דיו למדפסת

ראש דיו למדפסת

כותב: רונן 16.07.20

יותר ויותר מדפסות מוצעות בשוק הפתוח, חלקן מפתות הן בשל היותן זולות יותר והן בשל מראן המושלם אבל מצד שניה האחזקה שלהן יקרה מאוד. מוכר לכם? האם לא מזמן רכשתם מדפסת חדשה אבל העלויות של הטיונר או הדיו רק הולכות וגדלות? איך יוצאים מהמעגל היקר הזה שיצרתם? במאמר שלפניכם נדבר על רכישה נכונה ובפרט כזו המאובזרת בתנאי אחזקה שלא יעלו לכם יותר מהמכונה עצמה.

איך בוחרים מדפסת חדשה?

לפני שאתם בוחרים מדפסת חדשה ומוותרים על המדפסת הישנה הנה כמה דברים שיעשו את זה חסכוני ובעיקר אמין ולא רק לטווח הקצר. אז הדבר הראשון הוא ייעוץ, כמו כל מוצר אחר ובפרט מוצר האמור לתת מענה לטווח הארוך יותר חשוב לבחור מדפסת גם בהתאם לבחירת ראש דיו למדפסת.

למען הסר ספק, לכל מדפסת יש את התכונות שלה אבל הדבר המעצים והנכון ביותר הוא לבדוק האם מדובר ב HP ראש דיו או כל ראש דיו אחר שיכול להוזיל את השימוש לטווח המתמשך.

מה כדאי לקנות מדפסת לייזר או דיו?

מה קונים? מדפסת לייזר או מדפסת הזרקת דיו? מדפסת הזרקת דיו מכילה ראש דיו למדפסת ממנו מותז הדיו. מבין כל השיטות שיטת הדיו ידועה בעלת לא מעט יתרונות גם בשל היכולת להדפיס רזולוציה גבוהה בעוד העלויות נערות בין 5 אג’ ל30 אג’ לעמוד (תלוי בתפוסת הדף).

שלא כמו מדפסת דיו, מדפסת לייזר מכילה אבקת טונר המעבירה את אותותיה אל הדף באמצעות סימן לייזר, עוברת בתנור המדפסת ובאמצעות הדיו מנפיקה את הכיתוב. שיטה זו אכן מניבה לא מעט יתרונות, היא זולה יותר אך אם אתם מעוניינים ברזולוציה גבוהה, אולי כדאי יהיה לכם לבחור דווקא בראשי הדיו.

ראשי דיו או לייזר? שיוך המדפסת למטרה שלכם

הכול תלוי במטרות אותן תציבו לעצמכם, האם אתם צריכים מדפסת עסקית שמדפיסה כמויות גדולות יותר או מדפסת ביתית שמדפיסה הרבה פחות? מסקירה כללית ניתן להבין כי מדפסת המושתת על ראש דיו למדפסת תשמש אתכם לשימוש ביתי בעוד מדפסת הלייזר תתאים יותר לעסקים. רוצים לרכוש מדפסת לייזר צבעונית לבית? אולי ראוי לעצור רגע ולעשות חושבים מחדש.

איך קונים ראש דיו למדפסת?

קיימות שתי אפשרויות אחת מהן קשורה בהתזת דיו מובנית כאמור יחידת התזה שמקורה במחסנית הדיו והשנייה ראש נפרד פנימי בו יחידת ההתזה בתוך המדפסת ובמחסנית של הדיו מצוי רק הדיו. אם העניין התחזוקתי חשוב לכם – בחרו בהצעה הראשונה היות וזה נוח יותר וזה זול יותר בחשבון הכללי. במידה ותרצו הצעת מחיר זולה יותר, תוכלו לבחור את השיטה השנייה ובתנאי כי תשמרו על מדפסת דלוקה כל הזמן.

בסיכומו של דבר אולי ראש דיו חילופי יעלה לכם יותר זול וראש מקורי יעלה יותר יקר ומאידך הוא זה שישמור ויישמר לכם על המוצר לטווח הארוך ביותר.

מדיניות משלוחים
ייעוץ בוואטסאפ

מדיניות משלוחים