טונר למדפסת – המדריך השלם לקנייה חכמה

כותב: רונן 16.07.20

מחד, כולם מחפשים לשדרג את הישן ולהתחדש במוצר החדש ומאידך, כאשר עולה צורך בבחירת מדפסת משוכללת יותר השיקולים מחויבים להתאים גם להיבט השימוש השוטף. כמה זה באמת עלול לעלות לכם אם חלילה לא תיקחו בחשבון את כל שאר הפרמטרים? מבולבלים?  לצד המדפסת שתרכשו יש לא מעט מתקלים שחשוב לקחת בחשבון וביניהם גם רכישת הטונר עבור המדפסת. אז מה מתאים למה וכיצד ניתן למנוע רכישת טונר שיוזיל את השימוש במדפסת? במאמר שלפניכם נספק כמה נקודות שתסייענה לכם לרכוש את המדפסת הנכונה גם בהיבט הפיננסי של הדבר.

הקשר בין בחירת מדפסת חדשה לבין התאמת טונר למדפסת 

אם בעבר היה ניתן לרכוש טונרים חילופיים או טונרים שאינם מקוריים בלשון העדינה, שהרי היום יצרני המדפסות עלו על המחדל ומערימים קשיים כבר בשלב הייצור של המדפסת כך שלא יהיה ניתן להתקין טונרים שאינם מקוריים למפרט המדפסת. ולכן, אם בכל זאת שיקול הטונרים החילופיים עולה על הפרק ואתם עומדים לפני רכישה חדשה של מדפסת, קחו בחשבון כי תהיינה מדפסות שלא תוותרנה על המוצר המקורי, כאמור טונר למדפסת תואם.  

איזה טונר כדאי לקנות? על טונרים חילופיים, מקוריים ומה שביניהם 

אחת הטעויות הנפוצות ביותר במעמד רכישת טונר זו האמירה “אם הטונר מדפיס ונותן את העבודה זה מעולה ולא צריך להשקיע יותר מדי”. זו טעות קריטית היות ואם השקעתם במדפסת חזקה וחדישה מן הראוי שלא תתפשרו גם על איכות הטונרים התואמים, לא כן? ועכשיו, מבין מגוון מדפסות בחרתם מדפסת מקורית שתשרת אתכם נאמנה ולא תשבוק חיים בדיוק לפני הגשת עבודה חשובה או דוח חשוב? עכשיו כל מה שיידרש זה לבחור טונר תואם שלא יסיים את חייו טרם זמנו ולכן בשלב המוקדם ראוי שלא לוותר על טונר ייעודי שהותאם מלכתחילה במעמד רכישת המדפסת המקורית. 

בחירת טונר למדפסת לייזר – איך בוחרים? 

הקדמה אמרה את דברה וכיום המון אנשים ובעלי עסקים מחליפים את מדפסת הדיו במדפסת לייזר כאשר אחד השיקולים הוא גם טונר למדפסת hp ועלותו. מצד אחד יש את המוצר עצמו ומנגד יש את המתקלים שיכולים לייקר את הרכישה וכאן נכנס בשנית שיקול רכישת הטונר המשפיע על השימוש מכל הבחינות לרבות בהיבט הפיננסי. טונר מחליף את המחסנית הישנה של הדיו, מחזיק מעמד לזמן ארוך ובו זמנית דורש החלפות מזעריות, מה שמוזיל גם את המחיר בסופו של דבר. 

בסיכום דבר, בחירת טונרים למדפסות מביאים לא מעט יתרונות החל ממחיר זול יותר, שימוש ארוך טווח והכי חשוב? תוצאה מושלמת על כל המשתמע מכך. שלא כמו בעבר האבקה המצויה בטונר ומתורגמת לדיו מפוזרת בצורה שווה על הדף והתוצאה כמו מדברת בעד עצמה ומספקת את התוצר המושלם. 

מדיניות משלוחים
ייעוץ בוואטסאפ

מדיניות משלוחים