מדפסת תמונות

האם מומלץ לרכוש מדפסת תמונות?

כותב: dio 26.09.19

לפני שנים לא כל כך רבות, המדפסת הביתית לא הייתה מוכרת כלל וכלל. כל מי שרצה להדפיס דף כלשהו היה צריך לכתת את רגליו אל בית הדפוס הקרוב, שלא תמיד היה כל כך קרוב, ושם הוא יכול היה להדפיס את המסמך המבוקש. האיכות של ההדפסה לא הייתה גבוהה ולעיתים האותיות היו מטושטשות ולא ממש ברורות. מדפסת צבעונית? זה משוה שאפילו לא העזו לחלום עליו. אם רצינו להדפיס תמונה צבעונית, היה עלינו לצלם באמצעות מצלמה ולהדפיס בחנות פוטו.

ברור כי הדפסה כזו הייתה יקרה יותר, היא דרשה המתנה של מספר ימים עד שהיא הייתה מוכנה ואי אפשר היה להסתמך על ההדפסה הזו לצורך קבלת תוצאות מוצלחות של מסמך צבעוני.

מדפסת תמונות – לא מה שהיה עד היום

כיום, מדפסת תמונות כבר מזמן לא נחשבת למשהו נדיר. אנחנו מוצאים את מדפסת התמונות כמעט בכל משרד, בכל בית עסק וגם בבתים פרטיים רבים מרשים לעצמם בני הבית לרוכש מדפסת צבעונית איכותית. כך הם יכולים להדפיס כאוות נפשם כל תמונה שהם צילמו כמו ג דפים צבעוניים שהם הכינו במחשב הביתי.

מובן כי מדובר בכלי שימושי ויעיל כמעט לכל אחד. אם זה כאשר אנחנו רוצים להדפסי ברכה על מנת לצרף למתנה ואנחנו רוצים להכין אותה צבעונית ומרשימה בליווי תמונה או איור יפה. זה גם מסייע לנו כאשר אנחנו רוצים להדפיס תמונה שצילמנו בלי להזדקק לשירות של חנות הפוטו ולמעשה אפשר לומר כי מדפסות התמונות הן מדפסות שימושיות מאוד בכל מקום.
כאן אנחנו רוצים לברר האם לכל אחד מומלץ כי ירכוש מדפסת תמונות.

למה לרכוש מדפסת תמונות?

מדפסת תמונות משמשת ככלי שימושי ויעיל לצרכים רבים. אם אלו אנשים פרטיים אשר רוצים להדפיס בעצמם תמונות שהם מצלמים במצלמה ואם זה עבור גננות שמעוניינות לשכלל את היצירות או את דפי הקשר שהן מכינות עבור ילדי הגן.

גם משרדים או בתי עסק יכולים להפיק תועלת רבה מהמדפסת הצבעונית אשר תחסוך להם הדפסת פלאיירים או דפי פרסום בבתי דפוס יקרים. בכל מקרה, דף צבעוני המודפס במדפסת איכותית תמיד תיצור רושם טוב יותר והתוצאה תהיה מקצועית ונעימה לעין.

ומהם החסרונות?

אז האמת היא כי כל מי שמתחיל לברר על מדפסות צבעוניות או מדפסות תמונות מקבל את המידע בדבר השימוש הרצוי במדפסת. אחת ההוראות החשובות ביותר לצורך שמירה על המדפסת היא כי יש לשים לב כי המדפסת תהיה בשימוש קבוע על בסיס שבועי לפחות. כלומר אחת לשבוע חובה להדפיס דף במדפסת. כך שומרים על המדפסת, על הניקיון של הטונר שלה כמו גם על הדיו שלא יתייבש.
ברור כי לא בכל בית יש צורך בהדפסה על בסיס קבוע ועשוי להיווצר מצב אעשר בו המדפסת מונחת ללא שימוש משך שבועות ארוכים. התוצא היא מדפסת שכבר אינה מסוגלת להדפיס יותר והיא יוצאת מכלל שימוש. עבור אנשים שאינם זקוקים למדפסת על בסיס קבוע יומיומי, מומלץ כי יוותרו על קנייה של מדפסת פרטית אלא ייעזרו במדפסת של חנויות דפוס.

לסיכום, ברור כי מי שזקוק למדפסת טובה ואיכותית כי הוא מדפיס על בסיס קבוע לצרכים מסחריים או לחילופין לצרכים אישיים, מומלץ כי ירכוש לעצמו מדפסת וכך יחסוך את העלויות הכרוכות בהדפסה צבעונית בבית דפוס. אך מי שרוצה את זה רק עבור הדפסות בתדירות נמוכה, יכול בהחלט לוותר על המדפסת הזו ולהדפיס בחוץ.

מדיניות משלוחים
ייעוץ בוואטסאפ

מדיניות משלוחים