טונר למדפסת HP

טונר למדפסת סמסונג

כותב: רונן 23.06.20

טונר היא מחסנית המכילה בתוכה מעין תערובת אבקה והיא מתאימה למדפסת לייזר. מחסנית הטונר המתקדמת מביאה לתפוקה רבה וחיסכון בכסף. בחירה נכונה של טונר למדפסת סמסונג תפיק את מירב היכולות המדפסת שלכם, הן בכמות העמודים והן באיכות ההדפסה.

מה ההבדל בין ראש דיו למדפסת לטונר?

ההבדל העיקרי הוא שהדיו הוא נוזל המטביע פיגמנטים או צבע על העמוד המיועד, והוא מתאים למדפסות הזרקת דיו ואילו הטונר לעומת זאת היא מחסנית המכילה אבקה המתפזרת על תוף, והיא מתאימה למדפסות לייזר.

ראשי דיו למדפסת נחשבים מיושנים יותר ממחסנית הטונר, הם יקרים יותר, תפוקתם נמוכה יותר מהטונר וגם איכות ההדפסה נמוכה יחסית.

היתרונות של טונר מותאם

לטונר תואם ישנם יתרונות רבים שעליכם לקחת בחשבון.

  1. ידידותי ותורם לאיכות הסביבה- מחסניות טונר תואמות עשויות ממספר רב של חלקים ורכיבים ממוחזרים, ומפחיתה את השימוש בחומרים מזהמים ומזיקים לסביבה. 
  2. עלות נמוכה- מחסניות תואמות בדרך כלל עולות מספר אחוזים לא מבוטל פחות מהמחסניות המקוריות. הן חוסכות לכם מאות שקלים בעלויות האספקה החודשית. 
  3. שמירה על איכות גבוהה- מחסניות טונר תואמות מיועדות לביצועים מעולים, תקבלו את אותה איכות הדפסה של טונרים מקוריים.

האם טונר מתייבש כמו ראש דיו למדפסת?

ראשי דיו עלולות להתייבש לאורך זמן. אם הם יושבים במדפסת במשך תקופה ממושכת ללא שימוש, הם יתביישו בסופו של דבר ויהיו בלתי שמישים. ההמלצה היא לבצע הדפסת ריענון אחת לכמה שבועות, על מנת שראשי הדיו יפעלו בצורה חלקה.

לעומת זאת מחסניות טונר לא יתייבשו באותה דרך שראשי דיו מתייבשים מהסיבה שהטונר נמצא בתוך המחסנית. ובנוסף לכך, שלא כמו הדיו הטונר הוא אבקה יבשה המורכבת מרכיבים פלסטיים והיא לא מתייבשת. אתם בהחלט יכולים להשאיר את מחסנית הטונר במדפסת במשך שבועות ללא מגיע, והיא אמורה להדפיס כרגיל.

מדוע למחסניות מסוימות יש תאריך תפוגה?

תפקידם של תאריכי התפוגה המוטבעים במחסניות הוא לעודד משתמשים להדפיס לפני שדיו המדפסת שלהם הופכים לרגישים לסתימות או לתקלות באיכות ההדפסה. חשוב לדעת כי לא רק תאריך התפוגה מעיד על הידרדרות של תפוקת המחסנית, גם אופן האחסון שלה, הטמפרטורה בסביבת האחסון והאטימות של האריזה.

האם ניתן להשתמש במחסנית לאחר תאריך התפוגה?

מחסניות מחזיקות מעמד זמן רב יותר כאשר הן מאוחסנות כראוי ובסביבה הנכונה. אך זכרו, מחסנית שפג תוקפה עלולה לסתום את ראש המדפסת שלכם מה שעלול להיות יקר לתיקון.

טונר למדפסת סמסונג בענק הדיו

כשמדובר ברכישת טונר למדפסת סמסונג, אנחנו יודעים שתרצו פתרונות באיכות מעולה ותמורה גבוהה לכסף שלכם. אם יש לכם מדפסת סמסונג בבית או במשרד, אתם בהחלט יכולים לסמוך על ענק הדיו שיתנו מענה לכל הצרכים של המדפסת שלכם, ועם מחירים תחרותיים.

לסיכום

בין אם אתם מחפשים טונרים מקוריים של סמסונג או בחירה בטונר תואם זול יותר למדפסות סמסונג, תוכלו למצוא את הכל כאן. המדיניות שלנו היא למכור רק את הטונר האיכותי ביותר במחירים הנמוכים ביותר האפשרי, מגובה בהתחייבות לרמות הגבוהות ביותר של שירות לקוחות. אז אם יש צורך להחליף את הטונר של מדפסת הלייזר של סמסונג, הזמינו עוד היום את מחסנית הדיו.

 

מדיניות משלוחים
ייעוץ בוואטסאפ

מדיניות משלוחים