טונר למדפסת xerox

טונר למדפסת xerox

כותב: רונן 28.05.20

היצע הטונרים למדפסות הקיים בשוק הינו רחב ומגוון, ישנה חשיבות רבה לבחירת הטונר המתאים והנכון ביותר עבור המדפסת שלכם מכמה סיבות. טונר למדפסת מתאים הוא מרכיב הכרחי ומשפיע לטווח הרחוק, בחירה מושכלת תחסוך לכם כסף, זמן ותאריך את ימיה של המדפסת תוך ביצועים מקסימליים.

למה חשוב לבחור טונר למדפסת מקורי/תואם?

ישנן מספר סיבות עיקריות לחשיבות טונר למדפסת איכותי שיוצר בהתאמה ובדיוק מושלם למדפסת שלכם:

יש על מי לסמוך

האמינות פה משחקת תפקיד חשוב, כדאי לבדוק כאשר רוכשים כל מוצר שהוא, שיש למי לפנות במקרים של אי שביעות רצון או תקלות. הטונרים האיכותיים מיועדים לביצועים מעולים ובלתי מתפשרים מהעמוד המודפס הראשון ועד לאחרון. 

חסכון

טונר למדפסת מקורי או תואם יהיה חסכוני משמעותית מכל טונר אחר לתקופת זמן ארוכה. הטונר מאופיין בביצועים איכותיים ורבים לכל מחסנית. מחסנית זולה יותר לא תהיה אופטימלית, אולי תחסכו ברכישת הטונר אך תצטרכו להחליף אותה מספר פעמים רב יותר, ותסתפקו בביצועים בינוניים ומטה. 

ביצועים מקסימליים

טונר למדפסת מקורי/תואם פותח במטרה לשים דגש על כל עמוד שמודפס. השאיפה של החברה המייצרת היא להציע את הטונר הכי איכותי שניתן להשיג. 

איכות הסביבה

ברוב היצרניות המובילות הטונרים פותחו במחשבה תחילה על הסביבה, הדגש על קיימות הביא למוצרים עם השפעה סביבתית מזערית. הטכנולוגיה שפותחה מאפשרת למדפסת להתחמם מהר יותר ושימוש בפחות אנרגיה (חשמל).

שימוש קל ונגיש

התקנת או החלפת הטונר הופכת להיות פעולה שגרתית ונוחה, השימוש בו הוא פשוט וקל ללא טרחה מיותרת ובלגן. המוצרים המקוריים פותחו במטרה לגרום לטעינה והדפסה נוחה לשימוש. 

האם ניתן/ מומלץ למלא מחדש טונר למדפסת xerox?

מילוי טונר זאת פעולה קצת יותר מורכבת, ישנם טונרים בהם קיימת האפשרות למילוי חוזר ויש כאלה שעל מנת לקבל גישה למקום המילוי, הדרך היחידה היא לקדוח במחסנית או להתיך אותה. מילוי טונר למדפסת באופן לא מקצועי עלול לשבש את הביצועים ואפילו להביא לתקלות במדפסת.

מומלץ למלא מחדש רק טונר שמאפשר לעשות זאת, ישנם טונרים עם אפשרות לרכוש איתם חבילה המעניקה עוד 4 מחסניות מילוי. 

מי אנחנו?

“ענק הדיו” הינה חברה המתמחה במדפסות, דיו וטונרים. אנחנו מספקים לבתי עסק ובתים פרטיים בקליק אחד! שירות לקוחות אישי, אדיב ומקצועי חרוט על דגלה של החברה. כמו כן גם האיכות הלא מתפשרת של המוצרים שלנו.

אנחנו מבינים את חשיבותו והשפעתו של הטונר למדפסת שלכם, ולכן אנחנו מאמינים בליווי מקצועי ויעיל. גם ניסיון כושל של החלפת הטונר במדפסת שלכם עלול לגרום לתקלות. בשיחת טלפון אחת עם נציגינו נשמח להסביר לכם איך בדיוק צריך לעשות את זה ללא תקלות. 

האם ניתן לרכוש אצלכם טונר למדפסת xerox מקורי/תואם?

כמובן! ראשי הטונרים האיכותיים שלנו נמצאים במרחק קליק מכם. בנוסף למוצרים איכותיים נשמח לעזור לכם להתאים את הטונר המדויק ביותר עבור המדפסת שלכם, ולענות לכם על כל שאלה בשמחה רבה. 

במידה וחיפשתם טונר למדפסת xerox הגעתם למקום הנכון!

אם הנכם יודעים ומכירים את הדגם המתאים גלשו לעמוד טונר למדפסת ורכשו בקליק. אם לא – חייגו עכשיו למספר 072-330-5900 נציגנו ישמחו לעמוד לשירותכם.

 

מדיניות משלוחים
ייעוץ בוואטסאפ

מדיניות משלוחים